- Dit onderwerp is leeg.
3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.
Home › Forums › Eenzame jongeren › Ik voel mij heel eenzaam elke dag
Ik woon hier nu 5 jaar in Heerhugowaard en wil heel graag vrienden om mij heen en misschien zelfs een lief vriendje maar het is heel moeilijk ik zit zelf op chat apps maar daar wil het ook niet lukken het enigste wat ik doe is naar het winkelcentrum lopen en boodschappen halen en terug en ik weet niet welke manieren je nog meer hebt of waar je heen kan ik weet niet of iemand daarin nog tips of ideeën heeft
Groetjes Bas
Hoi Bas,
Wat goed dat je om advies vraagt. Je schrijft dat je niet vaak in contact komt met andere mensen en dat het via chat apps niet echt wil lukken. Wat jammer!
Om wat meer in contact te komen met verschillende mensen zou ik overwegen om iets nieuws op te pakken. Zo zou je bijvoorbeeld kunnen aansluiten bij een wandelgroep ‘Jij hoort erbij’ wat volgens dicht bij jou in de buurt zit. Ook zou je bij een sportvereniging kunnen gaan, dit heeft als voordeel dat je ook nog eens fysiek erop vooruitgaat. Verder zijn opleidingen en werk natuurlijk ook nog opties als dit voor jou mogelijk is.
Ik wens je succes en als je verder nog vragen hebt stel ze gerust!
Groeten,
Jaap
Heel herkenbaar. Soms het gevoel te hebben dat er niemand om je heen is. Ik herken dat wel. Wens je bovenal veel sterkte
Eenzamejongeren.com is een initiatief van Stichting Join us
085 877 0342 | info@join-us.nu
Mede mogelijk gemaakt door het Innovatienetwerk Jeugd
© 2020 Eenzame Jongeren
All rights reserved | disclaimer | privacybeleid | cookieverklaring